Peklo, okres Česká Lípa, Liberecký kraj

29. května 2016 v 23:09 | Kačaba |  Liberecko
peklo Peklem
legrace, výlet Peklem je nádhera. Vláčkem jsme se posunuli do Zahrádek, odtud je cesta nejsympatičtější. Mockráte jsme se různě dohadovali, zda je Peklo jetelné kočárkem. Odpověď se nám dostala velice záhy. Při sestupu od vlaku vede cesta mezi skálou a domy, po schodech vytesaných do skály. první problém. Další, ještě zásadnější, při vstupu do Pekla je kvůli cyklistům vyhotoven jakýsi kololam, kde báječně projdete po svých, ovšem nedovedu si představit kočárek, který by se tam zžížalil. Možnost vyndat dítko, kočár zdvihnout nad hlavu, přenést překážku a dále pokračovat kočárem, tak jako tak ani další cesta není úplně hitparáda, kořeny, náklon, zúžení.
Zvolili jsme tedy transport dětí v krosničkách a po svých. Absolvováno po svých dítětem 5let, pohodlné i pro menší, které jdou směrem, kterým potřebujete. 2 leté a roček neseni na zádech. Pohodlné, pro toto upravené.
Celé Peklo je bez "civilizovaného" zázemí, žádné restaurace, přebalovací pulty či podobně, všechno pěkně s sebou. Ale výlet moc pěkný.
Náročnost 7 z 10.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama